• marasrehber@gmail.com
  • 0507 680 4646
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
298 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: YAKUP İNCEGÜL
  • ADRES: HAYDARBEY MAHALLESİ 78. SOKAK (BİNEVLER KAVŞAĞI MEDİNE CAMİİ GÜNEY-DOĞU KARŞISI) NİNOVAPARK KONUTLARI A BLOK NO:17/E ONİKİŞUBAT/KAHRAMANMARAŞ
  • TELEFON: 0 (344) 225 2200
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:30 - 17:00

FİRMA HAKKINDA

2011 yılında Kahramanmaraş’ta kurulan firmamız “hayallerinizi ertelemeyin” sloganıyla birçok insanı ev sahibi etmiştir. Firmamız; İnşaat sektöründe kaliteyi ve tasarımı ön planda tutan bir anlayışla şehrimizdeki inşaat anlayışına yeni bir ivme kazandırmış ve kazandırmaya da devam etmektedir.

Şirketimiz ayrıca TKDK projeleri başta olmak üzere Tavuk Çiftliği, Besi Çiftliği, Güneş Santrali, Özel Villa gibi projelere hem danışmanlık hem de anahtar teslimi yapım hizmeti vermektedir. Şirketimiz ayrıca Besi Çiftliği, Tavuk Çiftliği ve Güneş Santrali gibi özel taahhüt projelerini de başarıyla tamamlayarak yatırımcılarına teslim etmiştir.

Şirketimiz bünyesinde çalışmakta olan İnşaat Mühendisleri ve Mimarlar tarafından resmi inşaat mimari ve statik proje işleriniz hızlı bir şekilde oldukça ekonomik fiyatlarla projelendirilmektedir.

Şirket kurucuları ve ortakları Yakup İncegül ve Cengiz Köfte’dir. Şirketimizin Yönetim Kurulu Başkanlığını ve Şirket Müdürlüğünü Yakup İncegül yürütmektedir.. Şirketimizin ortaklarının ortaklığı olan grup şirketleri Sur Tavukçuluk Ltd.Şti., Cömert Tavukçuluk Ltd.Şti.’dir.

Profesyonel bir yönetim anlayışla kurumsallaşmış olan şirketimiz Kahramanmaraş’ta bir marka haline gelmiştir.

Binevler kavşağı civarında şirketimize ait toplam 3000 metrekarelik alan üzerinde 3 katlı olarak yapılan içerisinde Yüzme havuzu, Türk Hamamı, sauna ve daha birçok kompleksi barındıran şehrimizin en büyük ve en donanımlı spor merkezi Olan Riva Fitness&Spa bir işletmeciye kiralanarak şirketimiz tarafından halkımızın hizmetine sunulmuştur.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.